bamakhadamat@gmail.com

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بوش

برند بوش متعلق به کشور آلمان می باشد برندی قدیمی و با کیفیت محسوب می شود و در فیلد برندهای معروف و شناخته شده است، بوش شرکتی بین المللی در دنیا است. تعمیر ماشین لباسشویی بوش توسط مجموعه تعمیراتی مجاز باما خدمات با بیش از یک دهه سابقه توسط تکنسین هایی کارآزموده با دانش فنی بالا مفتخر است خدماتی با کیفیت و سرعت بالا و هزینه ی مرقون به صرفه و شفاف در قطعات با کیفیت بالا و خدمات به صورت جز به جز و دقیق با گارانتی ۳ الی ۶ ماه خدمات در جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خدمت مشتریان خود ارائه می نماید.

تعمیر ماشین لباس شویی بوش

با توجه به تکنولوژی پیچیده و حساس استفاده شده و اطمینان برای تامین اورجینال قطعات در جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش همراه با گارانتی ۳ الی ۶ ماه با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید.

در این مقاله سعی شده بخش بزرگی از مشکلات لباسشویی بوش و سئوالات متداول شما به اختصار با قطعه شناسی آن توضیخ داده شود و در صورت نیاز به مشاوره بیشتر میتوانید با کارشناسان باما خدمات به صورت رایگان در تماس باشید یا دیدگاه و سئوالات مبهم خود  از مشکلات لباسشویی بوش را در انتهای مقاله با کارشناسان ما در میان بگذارید.

درباره لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش برای برطرف کردن نیاز اکثریت جامعه طراحی شده است کار با آن ساده است و دارای تنظیمات مفید و کاربردی است از جمله قفل کودک ، شستشوی اضافی و همچنین شامل گزینه هایی قبل از شستشو است که اطلاعات و تنظیمات دستگاه شما در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش به طور کامل شرح داده شده است. به عنوان مثال ماشین لباس شویی بوش مدل A126Q دارای ظرفیت شستشوی ۶ کیلوگرمی با درجه الگوی مصرف انرژی +A است . با انتخاب درست نوع شستشو ، دورها و برنامه ها برای انواع لباس ها نتایج بهینه بدست می آید .

درباره لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی، هرچه قدیمی تر میشود احتمال اینکه خراب بشود یا لباس ها را به خوبی نشوید، بیشتر می شود. اگرچه شما آنرا با ضمانت خریده اید، اغلب مدت گارانتی این محصولات محدود هستند و در بعضی مواقع فقط ضمانتی را برای قطعات پوشش می دهند در صورت تمام شدن مدت اعتبار ضمانتنامه و وقوع خرابی فقط کافیست درخواست تعمیر خود را در نمایندگی مجاز تعمیرات بوش ثبت کنید تا کمتر از ۲ ساعت متخصصانمان در محل برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما حاضر باشد.

لباسشویی بوش نیز جز آن دسته از لوازم خانگی است که به سرویس، نگهداری و تعمیر نیاز دارند زیرا لباسشویی ها روزانه چندین بار مورد استفاده قرار می گیرند و در این مقاله میتوان عوامل و دلایل خرابی ها و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بوش را مورد بررسی قرار داد.

تکنولوژی های استفاده شده در لباسشویی بوش

اکنون لباسشویی های بوش به لوازمی پیشرفته ، دیجیتال و کم مصرف در این حوزه تبدیل شده است و با استفاده از فناوری های جدید مانند BLDC توانسته است در کاهش مصرف انرژی در صنعت لوازم خانگی پیشتاز باشد و با درجه الگوی مصرف +A+++ , A++ , A در ۳۵ مدل گوناگون در بازار موجود می باشد . حساس و پیچیده بودن تکنولوژی لباسشویی بوش باعث شده تعمیر آن نیازمند علم و تجربه در این زمینه باشد نمایندگی مجاز تعمیرات بوش در تهران کیفیت بالایی را در خدمت رسانی ارائه می دهد.

در جدیدترین لباسشویي های بوش امکان شستشو با فناوری جدید هوشمند (i – DOS) نیز وجود دارد این مدل نیازی به شارژ مواد شوینده در هر نوبت برای شستشو را ندارد و فقط یکبار مخزن یا جا پودری از مایع شستشو و در صورت نیاز از مایع نرم کننده پر می شود و می تواند برای ۲۰ بار شستشو به صورت خودکار از مواد شستشو استفاده کند پس تخصص و دانش فنی بالا برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش مورد نیاز است که خدمات، سرویس و رفع خرابي در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش صورت می پذیرد .

توضیحاتی به اختصار از پیشرفت فناوریهای استفاده شده در لباسشویی بوش:

۱.کنترل و اتصال از خانه:

لوازم خانگی با اتصال هوشمند برای زندگی روزمره راحت، عملکرد راحت از راه دور از طریق تلفن هوشمند،تبلت و رایانه شخصی.

تکنولوژی home connect ماشین لباسشویی بوش

۲.لکه زدایی خودکار:

۱۶ نوع لکه متداول را تشخیض میدهد و از بین می برد.

۳.میزان سروصدا:

۴۷db /71db فوق العاده بیصدا میشوید و میچرخد.

۴.چرخش دیگ:

شستشو ملایم به لطف ساختار منحصر به فرد درام.

۵.عملکرد EcoBar plus:

عملکرد آسان توسط کاربر و دارای نشان مصرف بهینه انرژی و آب.

۶.سیستم i-DOS:

بطور خودکار میزان دقیق مواد شوینده و آب مورد نیاز برای هر بار را اندازه گیری می کند.

تکنولوژی i-DOS لباسشویی بوش

ActiveOxygen.7:

نتایج بهتر شستشو برای لباسهای حساس در دماهای پایین بدست می آید.

تکنولوژی active oxygen ماشین لباسشویی بوش

۸.طراحی AntiVibration ™:

محافظت در برابر لرزش خاص ، بسیار پایدار و مخصوصاً ساکت است.

۹.نمایش زمان:

نمایش اطلاعات برنامه مانند وضعیت عملکرد و زمان باقی مانده تا انتهای شستشو.

اگر دستگاه شما دچار خرابی شده است به عنوان نمايندگي مجاز تعميرات لباسشويي بوش به شما کمک میکنیم که دانش خود را برای عیبهای پیش آمده بالا ببرید و به شما خواهیم گفت انواع عیوب و راه حل برای سالم نگه داشتن آن به چه صورت است .

مشکلات رایج و تشخیص عیب برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش:

۱. قفل درب ماشین لباسشویی باز نمی شود:

هنگامی که دستگاه مشکلی در سیستم قفل درب خود پیدا کرده است و باز نمی شود ، شماره ای به عنوان کد خطا روی صفحه نمایش ظاهر می شود. ممکن است سیم کشی دستگاه شما دچار مشکل شده باشد یا می تواند مربوط به وجود آب در داخل دیگ باشد. دلیل قفل و یا مکانیسم معیوب درب ممکن است بخاطر وجود خرابی در سیستم فشار ماشین لباسشویی بوش باشد. برای تعمیر لباسشویی با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

۲.آب به موقع تخلیه نمیشود:

زمان تخلیه معمولی آب تقریباً شش دقیقه است . اگر آب در این مدت تخلیه نشده باشد می تواند به دلیل مسدود شدن فیلتر، گرفتن و بسته شدن شیلنگ تخلیه یا خرابی در کلید سنسور سطح باشد و عامل مهم دیگری که میتوان به آن اشاره کرد خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی است که نیاز به ارزیابی و تشخیص کارشناس تعمیرگاه لباسشویی بوش دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

۳. ماشین لباسشویی به هیچ وجه تخلیه را انجام نمی دهد:

وقتی ماشین لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه کند چندین دلیل وجود دارد دلایلی از قبیل سیم کشی پمپ و کلید سنسور سطح، خرابی در پمپ تخلیه یا گرفتگی و انسداد در شیلنگهای تخلیه یا فیلتر را می توان نام برد، پمپ تخلیه ممکن است خرابی یا انسداد پروانه نیز داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

۴. لباس ها را با آب گرم نمی شوید:

دلیل این خرابی در ماشین لباسشویی ممکن است وجود نقص در گرم کننده المنت آب باشد یا ایراد در سنسور دمایی ترموستات وجود داشته باشد و هم می تواند سیم کشی و اتصالات مربوط به المنت دچار مشکل شده باشد، سنسور دما باید توسط مهندسین ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی شود چون این عیب در مدار گرمایشی و یا سیم کشی ماشین لباسشویی بوش است.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

۵. خرابی ورودی آب:

مسئله دیگر در مورد تخلیه و ورودی آب می تواند فشار تأمین آب باشد و ممکن است خرابی در دریچه ورودی آب ایجاد شده باشد پس ابتدا باید مشخص شود که محفظه هوا و سنسور فشار گرفتگی ندارند و سپس سیم کشی و اتصالات به شیر ورودی توسط متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مورد بررسی قرار گیرد.

۶. خرابی محافظ حرارتی موتور:

داخله بدنه موتور مدارهای موتور ، اتصالات و بلوک های اتصال دهنده ای هستند که از موتور محافظت می کنند در صورتی که اینها آسیب ببینند دستگاه خطا را تشخیص خواهد داد و مانع از گرمای بیش از حد موتور می شود زغال های کربنی موتور هم چون اتصالات تاچو باید مورد بررسی قرار بگیرند.

۷. خطا یا خرابی موتور:

اگرچه ماهیت دقیق این خرابی توسط دستگاه قابل ردیابی نیست اما نشان دهنده خطایی در مدار موتور داخلی می باشد بررسی های اولیه باید روی سیم کشی ، اتصالات موتور و روی بلوک کانکتور و برس های کربنی موتور انجام شود. برای بررسی کدهای خطای ماشین لباسشویی بوش کلیک کنید.

۸. تشخیص وضعیت سریز مواد شوینده:

استفاده اشتباه یا نادرست از مواد پاک کننده می تواند باعث بروز این خرابی شود سنسور فشار آب و سیم کشی به سنسور سطح آب و لاستیک دور درب نیز ممکن است معیوب باشد و همینطور کنترلرهای اصلی الکتریکی باید مورد بررسی قرار گیرند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

۹. عدم تراز بودن و خطای UNB:

هنگامی که ماشین لباسشویی وضعیت نامتعادل را داشته باشد ، این کد نمایش داده می شود. این امر می تواند باعث عوامل مختلفی از جمله مشکل در محفظه هوا ، شلنگ فشار ، سنسور و کنترل کننده اصلی الکترونیکی ایجاد شود. در این مقاله میتوانید کدهای خطا برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش را برای عیب یابی دستگاه خود بررسی کنید.

مهم : اگر ماشین لباسشویی بوش شما دچار مشکل و خرابی شده است ، برای تشخیص و ارزیابی عیب و برطرف کردن آن تنها می توانید از نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران بهره مند شوید.

عمده سئوالات در رابطه با عیوب و قطعه شناسی در جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش:

سئوال های متداول در رابطه با خرابی و عیوب لباسشویی بوش توسط مشتریان و پاسخ برای تشخیص عیب در جهت تعمیر لباسشویی بوش توسط متخصصان تعمیرگاه مجاز مجموعه باما خدمات

 ۱. چرا آب به طور کامل در لباسشویی بوش تخلیه نمیشود ؟

میتواند از پمپ تخلیه و یا گرفتگی شلنگهای تخلیه باشد اگر پمپ تخلیه دچار خرابی باشد با صدایی غیر معمول همراه است.

۲. به چه دلیل لباسشویی بوش پس از عمل آب گیری متوقف میماند ؟

اگر دستگاه بعد از آبگیری عمل نکند ممکن است از هیدرواستات و سیم کشی های مربوط به آن باشد.

۳. چرا دیگ لباسشویی بوش نمیچرخد ؟

ممکن است خرابی از موتور یا سیم کشی آن باشد . کوپلینگ موتور دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا در صورت بیش از حد استاندارد وزن پر شود برای محافظت از موتور متوقف میماند . میکرو سوییچ درب نیز ممکن است خراب باشد و خرابی آن باعث عدم انتقال فرمان به موتور می شود.

۴. چگونه درب قفل شده لباسشویی را باز کنیم ؟

ضامن اضطراری درب ماشین لباسشویی برای خارج کردن لباس های شسته شده در کنار پمپ تخلیه است آن را بکشید و لباس هایتان را خارج کرده و برای حل مشکل در سریع ترین زمان با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید.

۵. چرا لباسشویی بوش بیش از حد گرم میشود ؟

گرم شدن بیش از اندازه دستگاه شما میتواند به دلیل خرابی هیدرو استات (سنسور سطحی آب) که سطح آب موجود در دیگ را کنترل میکند در صورت داغ کردن لباسشویی بوش آن را از برق بکشید و با خدمات مشتریان لباسشویی بوش تماس بگیرید تا در کمتر از ۲ ساعت در محل مشکل دستگاه شما برطرف شود.

۶. چرا لباسشویی بوش آبریزی دارد ؟

سوراخ شدن شلنگ تخلیه یا خرابی پمپ تخلیه و بلبرینگ ها باعث آبریزی از دستگاه شما میشود و اگر نقصی در سیسیتم تخلیه یافت نشد میتواند از یاتاقان ها دستگاه و لوله های آب بندی آن باشد که نیاز به بررسی دقیق و تخصصی آن برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیاز است.

۷. چرا لباسشویی بوش صدای غیر معمول میدهد ؟

ممکن است لباسشویی بوش روی سطح همواری قرار نگرفته است پس قبل از هر اقدامی به ارزیابی دقیق این موضوع بپردازید و با استفاده از آچار مخصوص پایه های زیر دستگاه به صورت کامل تراز شده بر سطح زمین باشند. خرابی در تسمه ها ، سیستم بلبرینگ ، موتور و پمپ تخلیه و متعلقات آن نیز باعث ایجاد شدن سر و صدا میشود از دلایل عمده شنیده شدن صدای ناهنجار وجود جسم خارجی از قبیل سکه ، کلید یا قسمت های کنده شده فلزی یا نوک تیز در دیگ لباسشویی بوش باشد که با خارج کردن آن مشکل رفع میشود در غیر اینصورت با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید.

۸. چرا لباسشویی بوش کار نمی کند ؟

ممکن است به دلیل وجود نقص در درام و بلبرینگهای آن باشد ولی بیشتر مشکلات مربوط به تایمر است که باعث اخلال در کار کنترلرهامی شود قبل از تعمیر یا تعویض تایمر باید سیم کشی مربوط به تایمر به دقت چک شود . از دیگر دلایل رایج روشن نشدن لباسشویی ممکن است پریدن فیوز دستگاه باشد به دلیل ایراد در سیم کشی ، منبع تغذیه برد ، موتور یا پمپ تخلیه عموما باعث سوختن فیوز دستگاه می شمود.

۹. چرا لباسشویی بوش لرزش قابل توجهی دارد ؟

لرزش غیر معمول دستگاه بدلیل عواملی ازقبیل : پر کردن لباس به صورت نامناسب و با وزن بیشتر از مقدار استاندارد در دستگاه است که باعث بهم خوردن حفظ بالانس دیگ که توسط کمک فنرها مهار شده اند ، می شود و ممکن است آسیب جدی به کمک فنرها ، کاسه نمد ، دیگ و حتی شفت دستگاه وارد کند و این امر نیازمند نگاه تخصصی تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش است ولی اغلب لرزش دستگاه می تواند از تراز نبودن پایه ها بر سطح زمین است که با آچار مهره پایه ها را سفت کرده تا بر سر جای خود تراز شوند.

۱۰. چرا خشک کن لباسشویی بوش به درستی کار نمی کند ؟

به دلیل خرابی در شلنگ های خروجی و تخلیه نشدن آب میتواند باشد یا مشکل از المنت دستگاه است از دلایل دیگر پر کردن بیش از حد استاندارد حجمی و وزنی دستگاه است ، باید خرابی های راه انداز موتور نیز مورد بررسی قرار داد در صورت عدم رفع مشکل جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش با نمایندگی تعمیرات مجاز باما خدمات تماس بگیرید.

تماس و نحوه ارائه خدمات در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش

درصورت  وجود عملکرد معیوب باید از نوع خرابی، دلیل خرابیها، نحوه سرویس، هزینه های احتمالی، دانستن راهکارهای تخصصی و نحوه استفاده صحیح برای جلوگیری از عدم وقوع و تکرار این نوع ایراد یا نقصهای دیگر اطلاعات کسب کنید ۲ مسیر پیشنهادی در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش ارائه میشود:

  1. تماس با کارشناسان تعمیر لباسشویی برای رفع ابهامات و سئوالات متداول شما در مورد خرابیهای احتمالی، هزینه ی تقریبی، نحوه استفاده درست در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران به عنوان مرحله اول پیشنهاد میگردد.
  2. نیاز به عیب یابی در ماشین لباسشویی بوش است، از خرابی های ایجاد شده و قطعه شناسی دستگاه شما نیازمند اطلاعاتی کافی هستید سعی شده با خواندن مقاله تعمیر ماشین لباسشویی بوش بخش عمده ای از ابهام شما مرتفع شود و در صورت حل نشدن مشکل، میتوانید از در خواست تعمیر آنلاین استفاده کنید.
    پس از تایید درخواست تعمیر شما تا وارد شدن سفارش در سیستم بوسیله اپراتور، نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن همراه به نزدیکترین نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ارسال میشود، تعمیرکار در کمتر از ۲ ساعت پس از ثبت درخواست حضور به شما می رساند.

درخواست تعمیر ماشین لباسسشویی بوش

  • تماس کارشناسان با شما کمتر از ۳۰ دقیقه پس از ثبت سفارش
تعداد کل نظرات :  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *