bamakhadamat@gmail.com

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ و پیشینه آن

برند سامسونگ لوازم خانگی مرغوب زیادی با تکنولوژی پیشرفته تولید کرده است، سرویس های با ما خدمات شامل تعمیر یخچال سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ظرفشویی بوش و … می شود.

همچنین با ارائه خدمات حین فروش و پس از فروش شامل نصب و تعمیر یکی از برند های معروف و مورد پسند در ایران است. ارائه خدمات پس از فروش مثل تعمیر یخچال سامسونگ و تعمیر تخصصی لباسشویی و ظرفشویی یکی از مهم ترین بخش های مورد توجه این برند است. شرکت باما خدمات با توانایی بالا و تخصص در جهت ارائه این خدمات فعالیت می کند.

 

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

 

عدم رعایت استانداردهای نگهداری

با توجه به عدم رعایت برخی از استانداردهای نگهداری از یخچال و فریزر گاه مشاهده می شود که مشتریان دچار مشکل شده و جهت تعمیر یخچال سامسونگ خود به دنبال کسب اطلاعاتی هستند که از علت خرابی یخچال سامسونگ خود مطلع شوند. برای اینکه مشتریان بتوانند جهت رفع مشکل و تعمیر یخچال سامسونگ خود اقدام نمایند در ادامه برخی از عیب ها و ارورهای یخچال سامسونگ و علت آن و نحوه ی رفع عیب به صورت مختصر جهت رفاه حال مشتریان شرکت باما خدمات و تعمیر یخچال سامسونگ بیان می شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ

عیب یابی و تعمیر یخچال سامسونگ در با ما خدمات به همراه ضمانت، در ادامه آشنا می‌شوید با برخی عیوب رایج در تعمیرات یخچال های سامسونگ.

یخچال اصلا کار نمی کند

– علت آن می تواند وجود مشکل و خرابی در دوشاخه و سیم های رابط برق و پریز می باشد.

.برای رفع عیب وجود مشکل و خرابی در دوشاخه و سیم های رابط برق و پریز می باشد. در تعمیر یخچال سامسونگ ابتدا باید دستگاه ولت متر را روی اندازه گیری برق شهر قرار داد. سپس با دو سیم آزمایش دستگاه را به محل اتصال پریز مورد استفاده یخچال وصل کنید. اگر در برق نباشد مشکل از عدم وجود برق شهر ، سوختن فیوز یا مشکل سیم کشی پریز است.

سرمای یخچال بیش از حد است. هرچیزی در هر قسمت از یخچال قرار گیرد یخ می زند

– علت احتمالا در تنظیم نبودن ترموستات یخچال است. ممکن است لوله بالب از جای مخصوص خود در اپراتور جدا شده است. سر سیم های ترموستات به هم اشتباه وصل شده اند.ترموستات خراب می باشد.

. به ترموستات توجه کنید، اگر درجه روی شماره زیاد قرار گرفته باشد آن را روی شماره مناسب قرار دهید تا عیب برطرف گردد. در غیر این صورت بالب و محل قرار گرفتن آن را بررسی کنید. اگر از جای اصلی خود در اواپراتور خارج شده باشد، آن را در جای اصلی خود قرار دهید اگر ترموستات خراب باشد آن را تعویض کنید.

"<yoastmark

سرما مناسب است،موتور کار می کند ولی لامپ روشنایی روشن نمی شود

– در هنگام تعمیر یخچال سامسونگ نقص در شستی معکوس لامپ، سوختن لامپ، اشتباه در سیم کشی روشنایی

. در گام اول لامپ را چک کنید چنان چه سالم بود کنتاکت های اتصال سرپیچ و نحوه اتصال آن را بازدید نمایید و عیب از این سمت هم نبود ،شستی معکوس لامپ را پس از درآوردن دوشاخه یخچال از برق، تست کنید.

بدنه یخچال برق دارد

– موتور معیوب شده است . ناحیثه ای از سیم های رابط لخت شده و به بدنه اتصال یافته است. کنتاک های اتصال یا سر سیم های ترموستات ، شستی معکوس، رله استارت یا اور لود به بدنه اتصال یافته اند. این مورد در تعمیر لباسشویی سامسونگ و تعمیر ظرفشویی بوش نیز دیده می شود.

. در هنگام تعمیر یخچال سامسونگ رله استارت و اور لود را از موتور جداکرده و یخچال را به برق وصل کنید ، آنگاه با ولت متر یا فازمتر یا هر وسیله مناسب دیگر وجود برق در بدنه یخجال را تست کنید.اگر در بدنه یخچال برق نباشد عیب از موتور است . ولی اگر در هنگام راه اندازی موتور در بدنه برق نباشد ، احتمالا پایه های اتصال یا سر سیم های ترموستات، اور لود، شستی معکوس به بدنه اتصال یافته یا ناحیه ای از سیم های رابط لخت شده است و به بدنه اتصال یافته ، آن را به دقت بازدید نموده و عیب را شناسایی و برطرف کنید.

یخچال تمام وقت کار می کند، سرما خیلی کم است، مقدار گاز مناسب می باشد

از فشار افتادن کمپرسور

.کمپرسور را تعمیر و یا در صورت امکان تعویض نمایید تا عیب برطرف شود.

مدت کار موتور یخچال نرمال است ولی تمام مسیر لوله برگشت آن دارای برفک می شود

-گاز یخچال زیاد است .

. مقداری از گاز یخچال را تا حد مجاز کم کنید تا عیب برطرف شود.

در زمان کار یخچال صدای ناهنجار می دهد

-محل استقرار یخچال تنظیم نیست. لاستیک های لرزه گیر و پیچ های نگهدارنده موتور یخچال دارای عیب هستند. برخی پیچ ها شل می باشد. این مورد در تعمیر لباسشویی سامسونگ و در تعمیر ظرفشویی بوش نیز دیده می شود.

.محل استقرار یخچال تنظیم شود. لاستیک های لرزه گیر موتور بررسی شود و اگر خراب است تعویض شود. از شل نبودن پیچ های موتور اطمینان حاصل کنید تا عیب برطرف گردد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ

موتور اورلود می کند و سرما سازی قطع می شود

در حین شارژ موتور یخچال مرتب کار می کند. سرما مناسب است ولی هنگام کار مجدد، موتور اورلود می کند و سرما سازی قطع می شود.

-کثیف بودن داخل لوله ها ،مسدود بودن لوله کاپیلاری ، خرابی درایر موتور اورلود می کند و سرما سازی قطع می شود

.به منظور تعمیر یخچال سامسونگ شست وشو لوله ها به صورت مرتب انجام شود، لوله کاپیلاری را با دقت شست وشو دهید . اگر عیب برطرف نشد کلا تعویض کنید تا عیب برطرف شود. درایر را تعویض کنید.

تمامی موارد اشاره شده نیاز به بررسی توسط متخصصین مجرب در این حوزه دارد، شما می توانید به منظور تعمیر لوازم خانگی خود از قبیل تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ظرفشویی بوش و … با شرکت با ما خدمات تماس گرفته و متخصصین ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند.

 

 

تعداد کل نظرات :  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *