bamakhadamat@gmail.com

تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را به دست متخصصان ما بسپارید

اهمیت انکار ناپذیر سالم بودن یخچال به عنوان مهمترین جز از لوازم خانگی و تکنولوژی قطعات بکار گرفته شده در آن، دلیلی محکم بر افزایش حساسیت در حفظ، نگهداری، سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید است. به دلیل پیجیدگی سیستم های برودتی یخچال های ساید بای ساید و وجود قطعات متفرقه در بازار و افراد کم تجربه در این بخش، باعث نگرانی از خرابی ساید بای ساید و اضطراب ناشی از این هزینه های اضافی و بدون بهره وری مناسب می شود.

پس سرویس، نصب و تعمیر ساید بای ساید با گارانتی ۹۰ روزه و تضمین کیفیت قطعات اصلی با هزینه ای مناسب و تکنسین های حرفه ای در این حوزه امکان پذیر خواهد بود پس دیگر نیازی به نگرانی نیست. کافیست با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید تماس بگیرید تا با مشاوره از کارشناسان ما از عیوب ایجاد شده، نحوه تعمیر یخچال ساید بای ساید و هزینه های احتمالی آن با خبر شوید تا در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن با هزینه ای مناسب تعمیر ساید بای ساید شما توسط تعمیرکاران مجرب باما خدمات صورت پذیرد.

گارانتی خدمات

با توجه تضمین کیفیت قطعات تامین شده و ارائه خدمات توسط متخصصان حرفه ای مجموعه باما خدمات هر گونه تعمیر یخچال ساید بای ساید با فاکتور رسمی و گارانتی ۹۰ روز خدمات همراه است.

سرعت در ارائه خدمات

با داشتن شعب متعدد و پراکنده در سراسر تهران پس از ثبت سفارش تعمیرات ساید بای ساید از طریق اپراتور، نزدیکترین تکنسین به محل تعیین شده برای تعمیر ساید بای ساید را در کوتاهترین زمان اعزام می کنیم.

تجربه و تخصص

افرادی با تجربه و متخصص در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید فعال هستند و از طریق دوره های آموزشی منظم مهارت خود را ارتقا می دهند تا قویترین مجموعه تعمیرات ساید بای ساید را در اختیار داشته باشیم.

صرفه جویی در هزینه و زمان

هزینه تعمیرات به دلیل تامین قطعات به صورت عمده و خدمات به صورت تعرفه ای مشخص، با اتوماسیون شدن درخواست، صرفه جویی چشم گیری در هزینه و زمان برای تعمیر یخچال ساید بای ساید شما انجام داده ایم.

چرا انتخاب ما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید شما بهتر است؟

  • مجموعه قوی متشکل از متخصصان با دانش فنی و تجربه بالا در تعمیر یخچال ساید بای ساید
  • مشاوره رایگان توسط متخصصان، تلاش بر حل شدن مشکل به صورت آنلاین یا تلفنی در گام اول صورت می پذیرد
  • در صورت حل نشدن مشکل پس مشاوره، کمترین زمان از ثبت درخواست تا حضور تکنسین و انجام تعمیرات در محل درخواست
  • تعیین زمان حضور تکنسین و انجام خدمات توسط شما
  • اعلام هزینه قبل از انجام تعمیرات ساید بای ساید
  • هزینه مقول به صرفه و پایین تر نسبت به خدمات مشابه از نمایندگی های مجاز دیگر
  • انجام خدمات به صورت ۷ روز هفته با پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • استفاده از قطعات با کیفیت در تعمیر ساید بای ساید و گارانتی ۹۰ روزه خدمات
  • آموزش طرز صحیح استفاده از ساید بای ساید برای افزایش عمر قطعات مصرفی و کارایی آن

 

تعمیرگاه تخصصی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید

با توجه به کارکرد مداوم دستگاه و عمر مصرفی فیلترها، سرویس یخچال ساید بای ساید باید به صورت منظم انجام گیرد از نکات مهم پس از نصب ساید بای ساید توجه به نوسان های جریان برق است، این اتفاق می تواند آسیب های جدی به برد الکتریکی وارد کند حتی با کوچکترین افت یا افزایش ولتاژ احتمال خرابی یخچال وجود دارد پس بهتر است در اولین گام محافظ الکتریکی برای جلوگیری از این نوسانات تهیه شود.

گاهی با وجود رعایت نکات در حفظ و نگهداری ساید بای ساید ممکن است کارکرد غیر طبیعی و خراب شدن دستگاه را شاهد باشیم، برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی در یخچال و فریزر باید هرچه سریعتر برای تعمیر یخچال ساید بای ساید خود اقدام کنیم زیرا ممکن است قطعات سالم نیز دچار نقص شوند.

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید باما خدمات برای رفاه حال مشتریان و جلوگیری از هزینه های گزاف تعمیرات و ایجاد اعتماد از نحوه تعمیرات ساید بای ساید تمامی خدمات خود را در محل، در کمترین زمان، با هزینه ای به صرفه و با گارانتی ۹۰ روز خدمات انجام می دهد. تمامی برندها از جمله: سامسونگ ، ال جی، بوش، آاگ، جنرال الکتریک، دوو و ... تحت پوشش تعمیرات ساید با ساید باما خدمات قرار دارند.

مشکلات متداول در یخچال ساید بای ساید

۱.خرابی فن فریزر باعث گرمای موتور و در نتیجه گرم شدن قسمت های بالاتر در فریزر میگردد.

۲. خاموش شدن دستگاه به صورت کامل یا کاهش شدید سرمای یخچال، با باز و بسته کردن درب دستگاه این موضوع مشاهده میشود.

۳. عدم وجود سرما نیز از عیوب متداول محسوب می شود.

۴. ممکن است یخساز تولید یخ را انجام دهد ولی در تخلیه آن دچار مشکل شود یا ممکن است یخ را هم درست نکند. عدم خالی شدن یخ از قالب، در قالب یخ تولید میگردد اما خارج نمیگردد، در زمان آبگیری دوباره یخساز درون فریزر دچار آبریزی میشود چون قالب یخساز معیوب است. بخاطر جدا شدن محافظ انتهایی قالب است که وظیفه نگهداشتن از چرخش کامل و جدا شدن یخ میگردد.

برای اطلاع از خرابی و مشکلات دستگاه و تعمیر ساید بای ساید می توانید با کارشناسان ما مشاوره کنید و از هزینه تقریبی سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید مطلع شوید.

ممکن است از کنتاکتور و اتصالات سیم کشی باشد ولی اگر خرابی از فن باشد نیاز به تعویض دارد

تعداد کل نظرات :  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *