bamakhadamat@gmail.com

تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی

تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی

مرکز خدمات و تعمیرات مایکروویو (مایکروفر) و سولاردام ال جی تنها در محل با ۶ ماه گارانتی، در تعمیرگاه مجاز باما خدمات در تهران همراه با فاکتور رسمی میتوانید درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید، می توانید قبل از هر اقدامی با مشاوره کارشناسان تعمیرگاه مجاز مایکروفر ال جی مشکلات دستگاه خود را مطرح کنید و از راهنمایی متخصصان ما بهره ببرید، در صورت لزوم با اعزام تعمیرکار در محل مشکل دستگاه در کمترین زمان برطرف شود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر و سولاردام الجی

مشکلات متداول در مایکروفر و سولاردم ال جی:

با علم به نحوه کارکرد مایکروفر و استفاده صحیح از آن، ممکن است طی گذشت زمان (گاهی نوسانات خارجی جریان ورودی برق) دستگاه دچار ایرادهایی نظیر:

  1. گرم نکردن
  2. جرقه زدن
  3. نچرخیدن سینی سولاردام
  4. روشن نشدن 
  5. ایجاد سر و صدا
  6. بوی سوختگی
  7. روشن نشدن لامپ و ...

بوجود بیاید، در صورت بروز مشکل کافی است برای تعمیر مایکروفر و سولاردام خود با ما تماس بگیرید.

توجه: توصیه می شود بدون داشتن تخصص یا علم به اجزا و قطعات دستگاه اکیداً اقدام به تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی نکنید. (خازن در خود بار الکتریکی را ذخیره کرده و نیاز به دی شارژ قبل از هرگونه تست دارد)

بررسی علت جرقه و آموزش تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی

یکی از اتفاقات در استفاده نادرست از مایکروویو و سولاردام ال جی ایجاد حالتی مانند جرقه است.

وجود این حالت می تواند علل مختلفی داشته باشد، در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم، امّا با سرویس دوره ای مایکروویو و سولاردام ال جی خود می توانید از آن جلو گیری کنید.

۱.کثیف بودن داخل کابین دستگاه

یکی از مهم ترین عوامل برای اجتناب ار خرابی ماکروفر و سولاردم تمیز بودن داخل دستگاه است.

استفاده از در پوش مخصوص برای جلوگیری از کثیفی (پاشیده شدن چربی،غذا) به داخل دستگاه است در صورت عدم استفاده از آن پس از هر بار استفاده مایکروفر سولاردم الجی را تمیز کنید.

۲.سینی دستگاه

از انجایی که سینی دستگاه سولاردم از جنس فلز می باشد ممکن است قسمت هایی از سینی در اثر چربی گرفتگی و یا حتی رنگ پریدیگی شروع به جرقه زدن کند. این مورد با شستشو برطرف میگردد ولی اگر به دلیل رنگ پریدگی باشد می توانید سینی را تعویض کنید.(توجه داشته باشید که گاها جرقه می تواند به دلیل کثیفی چرخ های سینی نیز باشد.)

اگر با تعویض سینی باز هم هنگام کار با دستگاه متوجه جرقه می شوید ممکن است طی استفاده مکرر در شرایط جرقه زدن، مگنترون دستگاه دچار خرابی شده باشد، برای تعویض یا تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی خود با قطعات اصلی همراه با ضمانت اصالت محصول با خدمات مشتریان مایکروفر تماس بگیرید

علت نچرخیدن سینی سولاردام

۳.سوختگی فیلتر دستگاه (کاغذ میکا)

یکی دیگر از دلایل جرقه زدن ماکروفر سولاردم می تواند سوختن فیلتر داخلی دستگاه باشد.

داخل دستگاه سولاردم بر روی سقف دستگاه یک تکه کاغذ از جنس میکا نسوز وجود دارد که روبروی لامپ مگنترون قرار گرفته است که در صورت کثیف شدن یا استفاده از ظروف فلزی آلمینیومی-سلفونی دچار سوختگی و سوراخ شدن می شود که خود عامل جرقه زدن و در صورت عدم رسیدگی به موقع باعث خراب شدن لامپ مگنترون می شود.توجه داشته باشید که در صورت مشاهده کثیفی، سوختگی فیلتر سریعاً برای تعویض آن در نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی اقدام کنید.

تعمیر سولاردم ال جی

۴.المنت سقف و کف سولاردام

در تمامی موارد بالا جرقه زدن توسط شما قابل مشاهده است اما در برخی موارد مشتریان فقط صدای جرقه زدن را می شنوند که مربوط به المنت های سقف یا کف سولاردم می باشد.

تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی

المنت کف سولاردم با ۲ پایه در زیر سینی به دستگاه متصل می شود یکی از پایه ها به صورت ثابت و دیگری به صورت متحرک(به منظور سهولت برای باز و بست)ان پایه ای که به صورت متحرک است به مرور زمان و تمیز نکردن به موقع  آن دچار چربی گرفتگی و بعدا سوختگی می گردد. المنت های خراب باید توسط تعمیرکار سولاردام و ماکروفر تعویض گردد.

۵.خرابی دیود

دیود به عنوان یکسو کننده جریان ترانس ولتاژ بالا در دستگاه ممکن است دچار نقص شود، برای تعویض دیود و تعمیر مایکروویو و سولاردام ال جی همراه با گارانتی در نمایندگی تعمیر سولاردام ال جی ، تماس بگیرید.

شرکت باماخدمات امیدوار است که مطالب برای شما مشتریان گرامی قابل قبول و مفید واقع شده باشد.

ثبت فرم تعمیرات مایکروفر و سولاردام ال جی

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

تعداد کل نظرات :  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *